Jaké SSL nabízíme

Nabízíme Vám SSL certifikáty nejznámějších a nejuznávanějších certifikačních autorit na světě: THAWTE,
GeoTrust
a RapidSSL. Vlastníkem těchto autorit je společnost Symantec Corporation, která zaujímá
přední pozici v bezpečnosti IT. Získáním certifikátu THAWTE, GeoTrust nebo RapidSSL máte jistotu, že
Vaši klienti při přístupu na Vaše zabezpečené stránky z různých prohlížečů nebudou obtěžováni jakýmkoliv hlášením o „nedůvěryhodnosti“ certifikátu, které se zobrazuje převážně u certifikátů neznámých autorit.

THAWTE SSL 123 certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát certifikační autority THAWTE, který pro svoje ověření používá pouze základní ověření na úrovni domény. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení a možnost si SSL certifikát před jeho zakoupením na 21 dní ZDARMA otestovat. Tento typ SSL certifikátu nachází své využití především v intranetovém použití nebo u menších webových projektech, kde se nevyžaduje ověření společnosti.

GeoTrust QuickSSL Premium certifikát

Cenově nejdostupnější SSL certifikát největší certifikační autority na světě - GeoTrust. Pro svoje ověření používá pouze základní ověření na úrovni domény, takže SSL certifikát je možné získat během několika minut. Před zakoupením je možné si SSL certifikát na 30 dní ZDARMA bez jakýchkoliv omezení otestovat. Tento typ SSL certifikátu nachází své využití především v intranetovém použití nebo u menších webových projektech, kde se nevyžaduje ověření společnosti.

RapidSSL certifikát

Cenově jednoznačně nejdostupnější SSL certifikát, který pro svoje ověření používá pouze základní ověření na úrovni domény. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut. Tento typ SSL certifikátu nachází své využití především v intranetovém použití nebo u menších webových projektech, kde se nevyžaduje ověření společnosti.


Kontakt

ZONER software, a.s.
Nové sady 18, 602 00, Brno
+420.543257018